Sprzedam Felgi, Tuner TV, Kodak DX 6490, Kolumny + wzmacniacz, Kamera internetowa, Zasilacz, Ładowarka do Siemens'a C35, Kabel BNC

Sprzedam Felgi, Tuner TV, Kodak DX 6490, Kolumny + wzmacniacz, Kamera internetowa, Zasilacz, Ładowarka do Siemens'a C35, Kabel BNC

4 felgi aluminiowe do Mercedesa z dwiema bardzo dobrymi oponami Pirelli. Rozmiar 235x60 R16. Kontakt tylko i wyłącznie w Gorzowie Wielkopolskim na tel.: 0-95 7204-041. Cena do uzgodnienia.
Tuner TV PixelView Play TV Pro - Model na karcie: PV-BT878P+ (REV.9D). - Zakupiony w BestCom'ie 1,5 roku temu czyli już bez gwarancji. Ale sprawny oczywiście w 100%. Bardzo przyjemny w obsłudze. Miałem go w kablowej telewizji i sprawował się bardzo dobrze. Obraz czysty, wyraźny. Tuner już po prostu nie jest potrzebny. Na pudełku pisze, że gwarancja 2 lata. No ale ja nie wiem, co o tym sądzić, bo w papierach pisze wyraźnie, że BestCom daje rok. Nie wiem co na to firma dystrybucyjna ProLink. Oczywiście posiadam cały komplet z kartonem, wszystkimi kabelkami, anteną radiową, złączkami, pilotem, papierami itd. Cena 90 zł.
Aparat cyfrowy Kodak DX 6490. - Zakupiony 27 marca 2004 w Poznaniu w sklepie Mega Avans [Stary Browar]. Bardzo zadbany, czyściutki bez najmniejszej skazy. Używany do początku czerwca. Potem do 17 września zapakowany w kartonie odpoczywał z powodu mojego wyjazdu do USA. Przywiozłem sobie coś mniejszego i teraz rewelacyjny Kodak idzie do sprzedania. Szkoda, no ale niestety 2 aparaty w domu są nie potrzebne. Bardzo chwalę aparat. Robi świetne zdjęcia. Bardzo łatwe menu i wiele innych samych plusów dla tego sprzętu. Gorąco polecam. W zestawie dodatkowo karta pamięci firmy Sigma 512 MB. Cena za całość 1500 zł.
Sparowane kolumny + wzmacniacz. - 2 kolumny Polaris 200 oraz wzmacniacz Technics SU-500. Kolumny [moce odpowiednio 140 wat znamionowa i 200 wat muzyczna każda, kolor czarny]. Do nich dopasowany wzmacniacz Technics SU-500 klasy A, który ma wymienione pojemności z 2000 mikrofaradów na 10000 mikrofaradów celem pogłębienia tonu niskiego, przez co kolumny grają bardzo, ale to bardzo miękko, elastycznie, przyjemnie i delikatnie dla ucha. Zmian dokonano w warszawskim serwisie Technisc'a na moje życzenie zaraz przy zakupie. Komplet jest jak nowy. Praktycznie nie używany. Kolumny nówki - czyste i bez żadnej rysy. Jeśli jest potrzebne zdjęcie, chętnie prześlę zarówno kolumn jak i wzmacniacza. Komplet został sparowany w Warszawskim studiu dźwięku. Niemożliwa wysyłka rzecz jasna - odbiór wyłącznie osobisty. Dodam, że zestaw nie przeszedł żadnej zabawy, imprezy i grywa sporadycznie, ale przede wszystkim spokojnie w domu u rodziców w Gorzowie WLKP. [60-cio latków zresztą]. PS. Zestaw się najlepiej odnajdzie w większym pomieszczeniu. Mała klitka może zniszczyć efektywność sprzętu i do niej już wymyślono cuda typu Cambridge. Zestaw mogę dowieźć w Poznaniu osobiście i gratis. Cena 800 zł.
Kamera internetowa Labtec WebCam. - Kamerę wygrałem na jednym z internetowych konkursów - a dokładniej na in4.pl. Stąd nie posiada gwarancji, ale jest całkowicie nowa - w ogóle nie używam. Sprzedaję m.in. dlatego, że już mam kamerkę podobnej klasy. Cena 60 zł.
Zasilacz Hama 1250 mA. - stabilizowany. Ustawienia napięcia od 3 V do 12 V co 1,5 volta. Numer katalogowy Hamy: 46602. Zasilacz posiada 8 końcówek standardu światowego ISO, które można zamieniać w zależności od potrzeb gniazda czyli do czego chcemy go podłączyć: np. discman, walkman, keyboard, syntezator etc. Cena 60 zł. Zasilacz jest nowy. Sprawdzony.
Ładowarka do Siemensa C35. - Akumulator Li-ion 1000 mAh do Siemensa C35 oraz ładowarkę również do tego aparatu. Akumulator najlepiej sformatowany jak się chyba tylko da - trzyma 7-8 dni. Ma około 2,5 miesiąca. Po prostu sprzedałem sam telefon, bez pozostałości i teraz leży reszta bezczynnie.
Kabel BNC - do monitorów profesjonalnych. Nic dodać, nic ująć. Używany niewiele i leży od roku już chyba w szafie i zawadza czyli jak nowy. Do zastosowań profesjonalnych. Najlepiej grafiki komputerowej. Długość 1,8 metra czyli standard z dławikiem ferrytowym, który pełni rolę (przeciw-zakłóceniową ). Cena 30 zł.
O więcej informacji proszę pisać na pocztę elektroniczną. Wówczas napiszę dokładnie opis i odpowiem na wszystkie pytania. Sprzęt całkowicie sprawny jak w opisach. Mile widziana wizyta osobista w celu dokonania zakupu. Opinia o mnie na allegro - login "rmaju". Kontakt w Poznaniu lub ewentualnie w Gorzowie Wlkp. Możliwa wysyłka za pobraniem. Gorąco polecam sprzęt.
Info:
email: snipped-for-privacy@poczta.onet.pl
gadu-gadu: 285752
Pozdrawiam
Robert
Add pictures here
✖
<% if( /^image/.test(type) ){ %>
<% } %>
<%-name%>
Add image file
Upload

Motorsforum.com is a website by car enthusiasts for car enthusiasts. It is not affiliated with any of the car or spare part manufacturers or car dealers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.